Logo

Centrum Korepetycyjne "TUTORis"

W ofercie można znaleźć bogatą ofertę kursów indywidualnych oraz grupowych z przeróżnych przedmiotów. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na tego typu zajęcia, postanowiliśmy stworzyć szkołę, która zrzeszy nauczycieli wielu przedmiotów. Nasi starannie wyselekcjonowani korepetytorzy posiadają kwalifikacje do nauczania danego przedmiotu, jak również są to osoby przygotowane merytorycznie do nauczania, co daje nam pewność, że zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów.

Centrum Korepetycji powstało, by nieść pomoc osobom chcącym poprawić poziom swej wiedzy z wybranego przedmiotu oraz w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi korepetytorskie na rynku lokalnym. Jako jedyni na terenie powiatu lubelskiego oferujemy profesjonalne korepetycje, z dojazdem nauczyciela do domu ucznia na terenie powiatu lubelskiego. Organizujemy również zajęcia grupowe, przygotowujące do egzaminów, na których nasi nauczyciele pracują z maksymalnie pięcioma uczniami. Zajęcia grupowe odbywają się w naszej sali lekcyjnej w samym centrum Lublina przy ulicy Północnej 22a. Nasze zajęcia przeznaczone są dla uczniów wszystkich typów szkół oraz na wszystkich poziomach.

Zajęcia w naszej szkole to pełna godzina zegarowa 60 min.!

Dodatkowo każda z osób powyżej 14 roku życia będzie objęta badaniem predyspozycji i kompetencji zawodowych w cenie!!!!! wraz z raportem dotyczącym wyników badania.

Kadra dydaktyczna

Nasi nauczyciele pomogą uczniowi nadrobić zaległości w szkole, pomogą w odrabianiu prac domowych oraz przygotują do wybranego egzaminu. Korepetytorzy zatrudnieni w naszym Centrum Korepetycji rozwijają pasje uczniów, motywują do samodzielnej nauki w domu oraz monitorują ich postępy w nauce.

Dzięki indywidualizacji procesu nauczania jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego ucznia. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę, absolwentów studiów wyższych w danym kierunku, posiadającą uprawnienia pedagogiczne oraz doświadczenie w nauczaniu. Ucząc się u Nas macie Państwo pewność, że zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dodatkowo zajęcia w zakresie przygotowania do matury i ewentualnych egzaminów na studia wyższe prowadzi kadra dydaktyczna lubelskich uczelni wyższych (tylko zajęcia indywidualne (bez dojazdu) i grupowe).

Formularz kontaktowy

(*) Pola o wytłuszczonych nazwach nie mogą być puste.

Data udostępnienia: 2016-01-07 | Wyświetleń strony: 5214

Kalendarz szkoleń