Logo

Spotkanie w ramach projektu innowacyjnego "Nowa Droga..."

P1100136 240x180pxChcielibyśmy poinformować, iż rozpoczęliśmy realizację wraz z Liderem projektu inicjatywę pt. PI Nowa droga innowacyjny model współpracy z przedsiębiorcami w zakresie aktywizacji zawodowej i społecznej młodocianych więźniów.


W dniu 23 maja 2012 r. odbyło się spotkanie z udziałem Dyrektora Aresztu Śledczego w Lublinie, dr Jerzego Nikołajewa doradcy Dyrektora CZSW, Pana Leszka Zegzdy - Prezesa Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Pana Jacka Wnuka - Prezesa Centrum Wolontariatu w Lublinie, ks. Mieczysława Puzewicza, Młagorzaty Orzeł - Prezesa PTE Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego w Lublinie oraz innych zaproszonych gości.
Gościem honorowym był Pan Bernard Ollivier - twórca francuskiej metody pracy z młodocianymi - PRÓG. Pan Bernard w wieku 64 lat przeszedł pieszo 12 tysięcy kilometrów Jedwabnym Szlakiem - ze Stambułu do Chin. Jest autorem licznych książek. jedną z nich Wam polecam - Życie zaczyna się po sześćdziesiątce - opowieści wzruszającej, zabawnej opowiadającej że osiągnięcie wieku dojrzałego nie musi wiązać się z samotnością, chorobą i oczekiwaniem przed telewizorem na nieuchronny koniec.

http://postis.pl/bernard-ollivier-w-polsce/

Powiązane strony:

Data udostępnienia: 2012-06-11 | Wyświetleń strony: 3023

Źródło: http://postis.pl/bernard-ollivier-w-polsce/