Logo

O Nas

mphoto (41)Europejska Platforma Edukacyjna Sp. z o.o. (dawniej Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.) w Lublinie jest firmą szkoleniowo doradczą o wieloletniej tradycji.

Prowadzimy szeroką i aktywną edukację pracowników zatrudnionych w różnych branżach. W obecnej formie organizacyjnej prowadzimy działalność od 1991 roku. Sukces każdej firmy oparty jest na efektywności jej pracowników, tak jest również w naszym przypadku. Szeregi PTE Sp. z o.o w Lublinie zasila wykwalifikowana, pełna energii kadra bogata w wieloletnie doświadczenie, która zadba o Państwa komfort i zadowolenie. Rozumiemy, iż rozwój, a co za tym idzie większa konkurencyjność firm zależy od potencjału jej pracowników. Dlatego ciągłe uzupełnianie wiedzy jak i udoskonalanie już posiadanych umiejętności jest tak ważnym elementem. Do tego celu służą głównie szkolenia. Nasza firma oferuje szkolenia dopasowane do najbardziej wymagających potrzeb Klientów. Organizujemy szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte dla firm, kursy, konferencje, seminaria, oraz szkolenia dofinansowane z UE.

W naszej szerokiej ofercie oferujemy Państwu zarówno pomoc w zakresie doradztwa gospodarczego: opracowanie wniosków o dofinansowanie z UE oraz usługi rachunkowości. Naszymi mocnymi stronami jest wysoki poziom merytoryczny naszych wykładowców i trenerów jak i miła, profesjonalna, otwarta na Państwa potrzeby obsługa.

EPE Lublin posiada wpis do rejestru placówek szkoleniowych nr 332/P/N/2007, wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 7416, oraz na mocy uchwały nr C/1/13 z dnia 17 stycznia 2013 roku zostało przyjęte w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i rozpoczęło stosowanie Kodeksu Dobrych Praktyk.

Zaufało nam ponad 3000 firm z całej Polski.
W ciągu 23 lat owocnej pracy z naszych szkoleń skorzystało ponad 50 000 uczestników.

Wysoką jakość kadry wykładowców zapewniają współpracujący z nami:

  • Specjaliści z urzędów administracji państwowej oraz ministerstw,
  • Wykładowcy renomowanych wyższych uczelni,
  • Doradcy podatkowi,
  • Biegli Rewidenci,
  • Pracownicy kancelarii prawnych,
  • Praktycy z zakładów przemysłowych osiągających sukcesy ekonomiczne.

Mamy nadzieję, iż będą Państwo korzystali z naszych usług szkoleniowych, wybierając tematy dla Państwa aktualne. Będziemy wdzięczni za kontakt telefoniczny lub elektroniczny i wskazanie nam zagadnień, które winny znaleźć się w naszej ofercie szkoleniowej.

EPE Sp. z o.o. w Lublinie dąży do świadczenia wysokiej jakości usług szkoleniowych, które pozwolą Klientom uzupełnić posiadaną wiedzę i zdobyć nowe wiadomości niezbędne do efektywnej pracy. Priorytetami dla PTE - Lublin jest zarówno wysoki poziom merytoryczny jak i profesjonalna organizacja zajęć.

Nasza historia

mphoto mphoto (1) mphoto (2)

Najnowsze wiadomości

Polecają nas - najnowsze referencje

Przedstawiamy niektóre z referencji, które poświadczają rzetelność, odpowiedzialność i kompetencje Naszej firmy w organizacji przedsięwzięć edukacyjno-szkoleniowych.

Dziekujemy Naszym Klientom za okazane zaufanie.

Czytaj więcejData udostępnienia: 2016-02-04 

Łączy nas różnorodność! Przewodnik po Karcie Różnorodności

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poleca publikację pt.: Łączy nas różnorodność! Przewodnik po Karcie Różnorodności. Zawiera ona dobre praktyki firm w zakresie zarządzania różnorodnością, inspirujące wywiady i co najważniejsze praktyczne...

Publikację można pobrać na stronie http://kartaroznorodnosci.pl/pl/roznorodnosc/publikacje.html

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-11-12 

Kurs uzupełniający dla dziennego opiekuna dziecka

Serdecznie zapraszamy na Kurs uzupełniający dla dziennego opiekuna dziecka organizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie. Rekrutacja trwa.

Kurs adresowany jest do osób, które pełnią funkcję dziennego opiekuna, posiadają odpowiednie kwalifikacje i są zobowiązane do odbycia 40-godzinnego szkolenia uzupełniającego.

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-11-06 

Kolejna pozytywna opinia Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż decyzją Minister Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.10.2013 r. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie otrzymało akceptację programu szkoleniowego dla kandydatów na opiekunów dziennych oraz uzupełn...

Programy szkoleniowe opracowane zostały zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie zakresu programów szkoleń dla opiekuna w żłobku, klubie dziecięcym, wolontariusza oraz dziennego opiekuna (z 25 ma...

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-11-04 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę szkoleniową? Podpowiemy

Powodów za dołączeniem do grona naszych Klientów jest bardzo dużo. Do usystematyzowania argumentów pomocna okazała się nasza nazwa. Sami się przekonajcie drodzy Państwo dlaczego warto wybrać właśnie nas spośród wielu. Oferujemy i gwarantujemy:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-10-28 

Nowa oferta szkoleniowa PTE Zakładu Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie

Szanowni Państwo,

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom szkoleń organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie za okazane nam zaufanie i wsparcie. To Państwa opinie i sugestie determinują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferty szk...

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-10-08 

Oferujemy Klientom najwyższą jakość - potwierdzoną Certyfikatem ISO 9001

W trosce o najwyższą jakoś świadczonych usług oraz spełnienie coraz to wyższych wymagań naszych Klientów w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym Zakładzie Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 - potwierdzony Certyfikatem ISO 9001.

Norma ISO 9001 ma na celu przede wszystkim zapewnienie o jakości wyrobów i usług. Ponadto certyfikacja umożliwia:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-06-21 

Ciągłe ulepszanie usług - stosujemy Standard Usługi Szkoleniowej

Z przyjemnością informujemy, iż Nasza Firma stosuje Standard Usługi Szkoleniowej opracowanej przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

Celem zdefiniowania i upowszechniania Standardu Usługi Szkoleniowej PIFS przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych oraz jej członków jest rozwój rynku usług szkoleniowych poprzez:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-05-07 

PTE Lublin podpisało Kartę Różnorodności

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie w zaszczytnym gronie organizacji, które podpisały Kartę Różnorodności - promowaną przez Komisję Europejską.

Karta jest pisemnym zobowiązaniem, podpisanym przez organizację, które obligują się do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i decydują się działać na rzecz tworzenia i promocji różnorodności oraz wyrażą gotowość firmy do zaangażowania wszystkich osób zatrudnionych oraz partnerów bizneso...

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-02-26 

PTE Lublin w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, iż Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z.o.o w Lublinie na mocy uchwały nr C/1/13 z dnia 17 stycznia 2013 roku zostało przyjęte w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Polska Izba Firm Szkoleniowych istnieje od 2005 roku. Jest źródłem informacji i opinii o sytuacji na rynku szkoleniowym i zmianach w regulacjach prawnych dotyczących tego sektora gospodarki. Integruje środowisko firm szkoleniowych wokoło współnej misji i celów. Zbudowała trwałe, partnerskie relacje ...

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-01-29 

[1] 2

Data udostępnienia: 2012-06-11 | Wyświetleń strony: 31166