Logo

O Nas

mphoto (41)Europejska Platforma Edukacyjna Sp. z o.o. (dawniej Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.) w Lublinie jest firmą szkoleniowo doradczą o wieloletniej tradycji.

Prowadzimy szeroką i aktywną edukację pracowników zatrudnionych w różnych branżach. W obecnej formie organizacyjnej prowadzimy działalność od 1991 roku. Sukces każdej firmy oparty jest na efektywności jej pracowników, tak jest również w naszym przypadku. Szeregi PTE Sp. z o.o w Lublinie zasila wykwalifikowana, pełna energii kadra bogata w wieloletnie doświadczenie, która zadba o Państwa komfort i zadowolenie. Rozumiemy, iż rozwój, a co za tym idzie większa konkurencyjność firm zależy od potencjału jej pracowników. Dlatego ciągłe uzupełnianie wiedzy jak i udoskonalanie już posiadanych umiejętności jest tak ważnym elementem. Do tego celu służą głównie szkolenia. Nasza firma oferuje szkolenia dopasowane do najbardziej wymagających potrzeb Klientów. Organizujemy szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte dla firm, kursy, konferencje, seminaria, oraz szkolenia dofinansowane z UE.

W naszej szerokiej ofercie oferujemy Państwu zarówno pomoc w zakresie doradztwa gospodarczego: opracowanie wniosków o dofinansowanie z UE oraz usługi rachunkowości. Naszymi mocnymi stronami jest wysoki poziom merytoryczny naszych wykładowców i trenerów jak i miła, profesjonalna, otwarta na Państwa potrzeby obsługa.

EPE Lublin posiada wpis do rejestru placówek szkoleniowych nr 332/P/N/2007, wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 7416, oraz na mocy uchwały nr C/1/13 z dnia 17 stycznia 2013 roku zostało przyjęte w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i rozpoczęło stosowanie Kodeksu Dobrych Praktyk.

Zaufało nam ponad 3000 firm z całej Polski.
W ciągu 23 lat owocnej pracy z naszych szkoleń skorzystało ponad 50 000 uczestników.

Wysoką jakość kadry wykładowców zapewniają współpracujący z nami:

  • Specjaliści z urzędów administracji państwowej oraz ministerstw,
  • Wykładowcy renomowanych wyższych uczelni,
  • Doradcy podatkowi,
  • Biegli Rewidenci,
  • Pracownicy kancelarii prawnych,
  • Praktycy z zakładów przemysłowych osiągających sukcesy ekonomiczne.

Mamy nadzieję, iż będą Państwo korzystali z naszych usług szkoleniowych, wybierając tematy dla Państwa aktualne. Będziemy wdzięczni za kontakt telefoniczny lub elektroniczny i wskazanie nam zagadnień, które winny znaleźć się w naszej ofercie szkoleniowej.

EPE Sp. z o.o. w Lublinie dąży do świadczenia wysokiej jakości usług szkoleniowych, które pozwolą Klientom uzupełnić posiadaną wiedzę i zdobyć nowe wiadomości niezbędne do efektywnej pracy. Priorytetami dla PTE - Lublin jest zarówno wysoki poziom merytoryczny jak i profesjonalna organizacja zajęć.

Nasza historia

mphoto mphoto (1) mphoto (2)

Najnowsze wiadomości

ISO 26000 - Social responsibility

Z przyjemnością informujemy, że Nasza firma rozpoczęła stosowanie standardu ISO26000 do wdrażania społecznej odpowiedzialności w organizacji.

ISO 26000 norma, która systematyzuje wiedzę na temat szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR Corporate Social Responsibility).

Czytaj więcejData udostępnienia: 2013-01-14 

1 [2]

Data udostępnienia: 2012-06-11 | Wyświetleń strony: 31188