Logo

Kolejna pozytywna opinia Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż decyzją Minister Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.10.2013 r. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie otrzymało akceptację programu szkoleniowego dla kandydatów na opiekunów dziennych oraz uzupełniającego dla kandydatów na opiekunów dziennych.

Programy szkoleniowe opracowane zostały zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie zakresu programów szkoleń dla opiekuna w żłobku, klubie dziecięcym, wolontariusza oraz dziennego opiekuna (z 25 marca 2011 r.).

Osoby które będą mogły przystąpić do szkoleń z powyższego zakresu to osoby fizyczne, o dowolnym poziomie wykształcenia, które ukończyły 18 rok życia.

Szczegółowe informacje na temat realizacji szkoleń oraz rekrutacji zostaną podane w najbliższym czasie w Aktualnościach na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu 81532 84 14.

Data udostępnienia: 2013-11-04 | Wyświetleń strony: 3722