Logo

Łączy nas różnorodność! Przewodnik po Karcie Różnorodności

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poleca publikację pt.: Łączy nas różnorodność! Przewodnik po Karcie Różnorodności. Zawiera ona dobre praktyki firm w zakresie zarządzania różnorodnością, inspirujące wywiady i co najważniejsze praktyczne wskazówki, jak skutecznie zarządzać różnorodnością, którymi podzielili się sygnatariusze Karty przedstawiciele firm z Programu Edukacyjnego Karty.

W publikacji znajdą Państwo również wywiad z Minister Agnieszką Kozłowską-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania, tekst Liny Papamichalopoulou, szefowej zespołu polityki przeciwdziałania dyskryminacji i koordynacji działań na rzecz społeczności romskiej, Dyrekcji Generalnej ds. Sprawiedliwości, Komisji Europejskiej, a także miniprzewodnik dla pracowników/pracownic zarządzanie różnorodnością od kuchni.

Publikację można pobrać na stronie http://kartaroznorodnosci.pl/pl/roznorodnosc/publikacje.html

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie jest w gronie organizacji, które podpisały Kartę Różnorodności - promowaną przez Komisję Europejską.

Data udostępnienia: 2013-11-12 | Wyświetleń strony: 3768