Logo

Poszukujemy trenerów

Praca dla certyfikowanych trenerów

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukujemy trenerów (2 osoby) certyfikowani trenerzy mający kwalifikacje do prowadzeniu szkoleń dla kandydatów na rodziny zastępcze niezawodowe, zawodowe, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz dyrekto...

Trenerzy mieliby prowadzić szkolenie dla kandydatów na rodziny zastępcze niezawodowe, zawodowe, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz dyrektorów placówek opiekuńczo wychowawczych typu rodzinnego, na terenie miasta Łodzi.

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-17 

Praca dla trenera/ Komunikacja wewnętrzna i rozwiązywanie konfliktów w zespole

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera do przeprowadzenia szkolenia pt.: Komunikacja wewnętrzna i rozwiązywanie konfliktów w zespole w Krakowie.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-13 

Praca dla trenera/Profesjonalne zarządzanie w jops poprzez delegowanie i rozliczanie zadań

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera do przeprowadzenia szkolenia pt.: Profesjonalne zarządzanie w jops poprzez delegowanie i rozliczanie zadań w Krakowie.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-13 

Praca dla trenera/Kontrola zarządcza w DPS

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera do przeprowadzenia szkolenia pt.: Kontrola zarządcza w DPS w Krakowie.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-13 

Praca dla trenera/Kontrola zarządcza w OPS/PCPR

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera do przeprowadzenia szkolenia pt.: Kontrola zarządcza w OPS/PCPR w Krakowie.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-13 

Praca dla trenera zajęć z zakresu zatrudniania i rozliczania personelu projektów we wnioskach o płatność w ramach PO KL

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenerów do prowadzenia zajęć z zakresu zatrudniania i rozliczania personelu projektów we wnioskach o płatność w ramach PO KL w Warszawie.

Wymagania stawiane trenerom:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-07 

Poszukujemy trenerów z zakresu rachunkowości i księgowości

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje wykładowców, trenerów, ekspertów z zakresu problematyki rachunkowej i podatkowej do prowadzenia kursów:

- dla kandydatów na głównego księgowego;

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-06 

Poszukujemy trenera z zakresu ochrony środowiska

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera/eksperta z zakresu ochrony środowiska do przeprowadzenia szkolenia.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-06 

Poszukujemy trenerów z zakresu rachunkowości i księgowości projektowej

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera/eksperta z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania:

Czytaj więcejData udostępnienia: 2014-02-06 

1 [2] 34

Data udostępnienia: 2013-08-21 | Wyświetleń strony: 33996