Praca dla trenera: Komunikacja interpersonalna z wykorzystaniem Metodologii Insights Discovery wraz z profilem indywidualnym

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje trenera do przeprowadzenia szkolenia pt.: Komunikacja interpersonalna z wykorzystaniem Metodologii Insights Discovery wraz z profilem indywidualnym.

Zakres obowiązków:

  • realizacja 16 godzin warsztatów z zakresu Komunikacji interpersonalnej Metodą Insights Discovery oraz przeprowadzenie profilu indywidualnego Insights Discovery

Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne

  • Wykształcenie wyższe
  • Ukończenie szkoły trenerskiej potwierdzone certyfikatem/zaświadczeniem
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z w/w zakresu min. 1 szkolenie
  • Akredytacja Insights Discovery- potwierdzone stosownym dokumentem

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne

Oferujemy:

  • Pracę szkoleniowca na umowę cywilno-prawną.
  • Miejsce szkolenia: woj. lubelskie
  • Planowane rozpoczęcie pracy: 15.06.2014 r.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie kompletu dokumentów:

  • listu motywacyjnego
  • CV
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • Referencje

do dnia 24.02.2014 na adres e-mail: trener@pte.lublin.pl z dopiskiem Szkolenia z zakresu Metodologii Insights Discovery

Oferty niekompletne nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty w największym stopniu spełniające kryteria.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Data udostępnienia: 2014-02-19 | Wyświetleń strony: 5996